Časový program - S, D/T 2010
„O pohár ze Zámku 2010“
kat. SÓLA, DUA/TRIA
Program dne:
7:30 – 17:00 prezence
8:30 Zahájení soutěže!!!
8:32 – 9:00 KADET - SÓLO - BATON (skupina A)
9:00 – 9:25 KADET - SÓLO - BATON (skupina B)
9:25 – 9:45 JUNIOR - SÓLO - TANEC
9:45 – 10:00 KADET - SÓLO (finále)
10:00 – 10:05 vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - TANEC
10:05 – 10:10 vyhlášení výsledků - KADET - SÓLO
10:10 – 10:35 JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina A)
10:35 – 11:00 JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina B)
11:00 – 11:25 JUNIOR - SÓLO - BATON (skupina C)
11:25 – 11:45 KADET - DUO/TRIO – BATON
11:45 – 12:00 JUNIOR - SÓLO - BATON (finále)
12:00 – 12:05 vyhlášení výsledků - KADET – DUO/TRIO – BATON
12:05 – 12:10 vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - BATON
12:10 – 12:25 JUNIOR - SÓLO - TWIRLING
12:25 – 12:35 JUNIOR + SENIOR - DUO/TRIO - TWIRLING
12:35 – 12:55 SENIOR - SÓLO – TANEC
12:55 – 13:00 vyhlášení výsledků - JUNIOR - SÓLO - TWIRLING
13:00 – 13:05 vyhlášení výsledků - JUNIOR + SENIOR - DUO/TRIO - TWIRLING
13:05 – 13:30 JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina A)
13:30 – 13:55 JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina B)
13:55 – 14:20 JUNIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina C)
14:20 – 14:40 SENIOR – DUO/TRIO - TANEC
14:40 – 14:55 JUNIOR – DUO/TRIO - BATON (finále)
14:55 – 15:00 vyhlášení výsl. - SENIOR - SÓLO - TANEC
15:00 – 15:05 vyhlášení výsl. - SENIOR - DUO/TRIO - TANEC
15:05 – 15:10 vyhlášení výsledků - JUNIOR - DUO/TRIO - BATON
15:10 – 15:40 SENIOR - SÓLO - BATON (skupina A)
15:40 – 16:10 SENIOR - SÓLO - BATON (skupina B)
16:10 – 16:30 JUNIOR – DUO/TRIO – TANEC
16:30 – 16:40 SENIOR - SÓLO - BATON (finále)
16:40 – 17:00 SENIOR - SÓLO - TWIRLING
17:00 – 17:05 vyhlášení výsledků - JUNIOR - DUO/TRIO - TANEC
17:05 – 17:10 vyhlášení výsledků - SENIOR - SÓLO - BATON
17:10 – 17:35 SENIOR – DUO/TRIO - BATON (skupina A)
17:35 – 18:00 SENIOR - DUO/TRIO - BATON (skupina B)
18:00 – 18:20 SENIOR EXTRA - SÓLO - TANEC
18:20 – 18:30 SENIOR - DUO/TRIO - BATON (finále)
18:30 – 18:35 vyhlášení výsledků - SENIOR - SÓLO - TWIRLING
18:35 – 18:40 vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - TANEC
18:45 – 18:50 vyhlášení výsledků - SENIOR - DUO/TRIO - BATON
18:50 – 19:00 SENIOR EXTRA - SÓLO - TWIRLING
19:00 – 19:30 SENIOR EXTRA - SÓLO - BATON
19:30 – 19:55 SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - BATON
19:55 – 20:05 SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - TANEC
20:05 – 20:10 vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - TWIRLING
20:10 – 20:15 vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - SÓLO - BATON
20:15 – 20:20 vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - BATON
20:20 – 20:25 vyhlášení výsledků - SENIOR EXTRA - DUO/TRIO - TANEC
ČASY UVEDENÉ V PROGRAMU JSOU POUZE ORIENTAČNÍ A MOHOU SE MĚNIT!!!
VŠICHNI ÚČASTNÍCI MUSÍ BÝT PŘIPRAVENI K VYSTOUPENÍ 45 min. PŘED ZAČÁTKEM SVÉ KATEGORIE!!!