výsledky 15.2.2014
1. Sólo - twirling B do 12 let
- Šindelářová Veronika 12, Ronov - součet pořadí 4
- Drahná Jana 12, Poděbrady - součet pořadí 8
- Drahná Eva 10, Poděbrady - součet pořadí 12
2. Sólo - twirling B 13 + let
- Jonáková Kristýna 14, Ronov - součet pořadí 5
- Brynychová Miroslava 13, Ronov - součet pořadí 9
- Králová Adéla 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 13
Jínová Johanka 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 13 (horší zápis známek)- Schejbalová Lenka 13, Litvínov - součet pořadí 20
3. Sólo - twirling A do 13 let
- Vavřina Vojtěch 11, Čáslav - součet pořadí 7
- Littová Tereza 11, Čáslav - součet pořadí 8
- Kirchnerová Eliška 12, Čáslav - součet pořadí 11
- Kučerová Magdalena 12, Praha - součet pořadí 17
- Truksová Tereza 12, Čáslav - součet pořadí 18
4. Sólo - twirling A 14 let
- Krejčíková Tereza 14, Poděbrady - součet pořadí 4
- Hotová Adéla 14, Praha - součet pořadí 11
- Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí 14
- Mezeiová Lenka 14, Kutná Hora - součet pořadí 15
- Šperková Barbora 14, Praha - součet pořadí 20
- Šubínová Beata 14, Kutná Hora - součet pořadí 21
5. Sólo - twirling A 15 - 16 let
- Skohoutilová Denisa 15, Kolín - součet pořadí 5
- Kopřivová Daniela 15, Praha - součet pořadí 7
- Tarabíková Aneta 16, Praha - součet pořadí 11
- Hettfleischová Nikola 15, Jablonec nad Nisou - součet pořadí 16
6. Sólo - twirling A + B 17 – 18 let
- Francová Livie 17, Praha - součet pořadí 6
- Řápková Liběna 17, Praha - součet pořadí 9
- Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí 14 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Řápková Romana 17, Praha - součet pořadí 14
- Ronovská Kristýna 17, Kutná Hora - součet pořadí 20
- Šifová Adéla 18, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 23
7. Sólo - twirling A + B 19+ let
- Tarabíková Adéla 19, Praha - součet pořadí 4
- Šubínová Monika 21, Kutná Hora - součet pořadí 8
- Vajsajtlová Anita 19, Praha - součet pořadí 12
- Rajchartová Denisa 20, Praha - součet pořadí 17
Blažková Iveta 25, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 19
8. Sólo - pompony B do 10 let
- Hakenová Lucie 7, Nový Bydžov - součet pořadí 4
- Pešková Kateřina 8, Nový Bydžov - součet pořadí 8
- Hanušová Nikola 6, Nový Bydžov - součet pořadí 12
9. Sólo - pompony B 11 - 13 let
- Žemličková Barbora 13, Chotěboř - součet pořadí 4
- Čáslavská Klára 13, Nový Bydžov - součet pořadí 9
- Včelišová Natálie 11, Nový Bydžov - součet pořadí 11
10. Sólo - pompony B 14 - 16 let
- Smrkovská Adéla 15, Nový Bor - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Skohoutilová Denisa 15, Kolín - součet pořadí 9
- Udatná Romana 15, Nový Bydžov - součet pořadí 13
11. Duo - twirling A + B do 14 let
- Kučerová Magdalena 12 + Rajchartová Vanesa 13, Praha - součet pořadí 7
- Pertlová Anežka 14 + Dušková Barbora 14, Čáslav - součet pořadí 8
- Jínová Johanka 14 + Králová Adéla 14, Lomnice nad Popelkou - součet pořadí 9
- Mezeiová Lenka 14 + Šubínová Beata 14, Kutná Hora - součet pořadí 16
- Truksová Tereza 12 + Koryčánková Adéla 13, Čáslav - součet pořadí 18
12. Duo a miniformace – twirling A + B 15+ let
- Francová Livie 17 + Vajsajtlová Anita 19, Praha - součet pořadí 4
- Řápková Liběna 17 + Řápková Romana 17, Praha - součet pořadí 10
- Rajchartová Denisa 20 + Kopřivová Daniela 15, Praha - součet pořadí 12
- Ronovská Kristýna 17 + Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí 16
- Rajlichová Andrea 23 a Javorská Žaneta 17, Cheb - součet pořadí 18
13. Sólo - pompony A do 13 let
- Novotná Libuše Marie 10, Nový Bydžov - součet pořadí 4
- Adámková Tereza 12, Dolní Beřkovice - součet pořadí 11
- Natálie Novotná 11, Cheb - součet pořadí 12
- Barnetová Romana 8, Nový Bydžov - součet pořadí 13
14. Sólo - pompony A nad 14 - 17 let
- Vavříková Lenka 17, Písek - součet pořadí 7 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Doánová Sára 15, Cheb - součet pořadí 7
- Bímová Markéta 14, Kostelec n/O - součet pořadí 9
15. Sólo - pompony A + B 18+ let
- Chodurová Dana 22, Nový Bor - součet pořadí 7
- Pilařová Eliška 18, Chotěboř - součet pořadí 10
- Jílková Dominika 21, Cheb - součet pořadí 12
- Vavříková Lucie 21, Písek - součet pořadí 16
16. Sólo - rekvizity B do 12 let
70. Němcová Viktorie 10, Ronov nad Doubravou - součet pořadí 5
71. Synková Diana 9, Olešnice - součet pořadí 7
17. Sólo - rekvizity A 14 - 16 let
- Krejčíková Tereza 14, Poděbrady - součet pořadí 5
- Semerádová Dominika 16, Ronov - součet pořadí 9 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Skohoutilová Denisa 15, Kolín - součet pořadí 9
- Šubínová Beata 14, Kutná Hora - součet pořadí 16
Sólo - rekvizity A 17 + let
- Doležalová Klára 23, Poděbrady - součet pořadí 6
- Šubínová Monika 21, Kutná Hora - součet pořadí 7
- Ronovská Kristýna 17, Kutná Hora - součet pořadí 11
- Macháčková Kristýna 17, Jablonec nad Nisou - součet pořadí 14
Duo - poms A+B do 14 let
- Bímová Markéta 14 + Jedlinská Nikola 14, Kostelec n/O - součet pořadí 5
- Velková Eliška 11 + Mladenovová Simona 11, Nový Bor - součet pořadí 9
- Barnetová Romana 8 + Novotná Libuše Marie 10, Nový Bydžov - součet pořadí 11
Duo - poms A + B 15 +
- Hejtmánková Eliška 15 + Škarydová Tereza 16, Chotěboř - součet pořadí 5
- Mádrová Lucie 23 + Klíchová Jana 23, Praha - součet pořadí 9
- Doanová Sára 15 + Streicherová Aneta 16, Cheb - součet pořadí 15 (lepší hodnocení od předsedy poroty)
- Jílková Dominika 21 + Stolínová Kateřina 23, Cheb - součet pořadí 15
- Vavříková Lenka 17 + Vavříková Lucie 21, Písek - součet pořadí 17
Duo - show dance A + B do 14 let
- Knytlová Andrea 14 + Zhřívalová Anna 13, Olešnice- součet pořadí 4
- Vilímová Karolína 9 + Čábelková Tereza 10, Kutná Hora - součet pořadí 8
Duo + miformace - show dance A nad 15 let
- Doležalová Klára 23 + Průšová Daniela 14, Poděbrady - součet pořadí 4
- KTM Twirl team 20, Kutná Hora- součet pořadí 8
- Ronovská Kristýna 17 + Tulachová Tereza 18, Kutná Hora - součet pořadí 12
Miniformace - pom B
- Panterky Dolní Beřkovice 13 - součet pořadí - součet pořadí 5
- Domino dance Kolín 11,5 - součet pořadí 7